עו״ד גיא בוסי

שותף

עו”ד גיא בוסי הוא שותף מייסד של בוסי, נגבי, אביאני, כהן, איל ושות’ (BNACE), ומשמש כראש המחלקה הפוליטית במשרד. עו”ד בוסי נחשב כיום לאחד מעורכי הדין הבולטים בישראל בתחום המשפט החוקתי, מנהלי, בדגש על התחום הייחודי של דיני מפלגות. בשנים האחרונות ייעץ וייצג את השדרה המובילה של אישי הציבור בישראל ובכלל זאת שרים, ראשי ערים, חברי כנסת, חברי מועצות מקומיות, מפלגות שונות ועוד – הן בבחירות הארציות והן באלו המקומיות.

את דרכו המקצועית החל עו”ד בוסי בראשית שנות ה-2000, כאשר זכה לבצע את התמחותו בבית המשפט העליון בלשכת כבוד השופט אדמונד א’ לוי. זאת, לאחר שהשלים בעל תואר ראשון במשפטים ותואר שני במדע המדינה עם התמחות במנהיגות פוליטית. בהמשך, שימש כמתרגל לדיני עונשין (משפט פלילי) בפקולטה למשפטים על שם בוכמן, אשר באוניברסיטת תל אביב, וכעוזר הוראה של פרופסור אהרון קירשנבאום בתחום המשפט העברי במרכז הבינתחומי בהרצליה.

כיום, מייצג עו”ד בוסי מפלגות וחברי כנסת בעתירות לבית המשפט העליון, בפני יושב ראש ועדת הבחירות המרכזית ובפני מבקר המדינה וגופים רגולטורים שונים וכן היה שותף במשא ומתן לכריתת הסכמים קואליציוניים.

במקביל, מייעץ עו”ד בוסי לחברות ציבוריות ופרטיות רבות, ארגונים מובילים, גופים מסחריים וכן לעמותות מן המגזר השלישי. במסגרת זו, מכהן עו”ד בוסי בהתנדבות כיועץ המשפטי של קרן אייסף – הקרן הבינלאומית לחינוך הפועלת לקידום שוויון הזדמנויות בחינוך וצמצום פערים בחברה הישראלית.

על לקוחותיו של עו”ד בוסי, במהלך שני העשורים האחרונים נמנים, בין היתר: הנשיא התשיעי של מדינת ישראל, מר שמעון פרס ז”ל; מפלגת יש עתיד (החל משלב טרם ההקמה); חברי ועדת הבחירות המרכזית של סיעת הליכוד; מפלגת העבודה הישראלית; מפלגת קדימה; שרת המשפטים לשעבר, ח”כ ציפי לבני; ראש עיריית ירושלים מר משה ליאון; ראש עיריית פתח תקווה מר רמי גרינברג; ראש עיריית רמת גן מר כרמל שאמה הכהן; ראש עיריית בת ים, מר צביקה ברוט; קרן קיימת לישראל; מפעל הפיס; עמידר החברה הלאומית לשיכון ובינוי.

עו”ד בוסי נשוי לסבטלנה ואב לשמעון, שאול וחבקוק. אוהד ספורט מושבע, ובפרט פוטבול אמריקאי.

בוסי, נגבי, אביאני, כהן, איל ושות’ 

טל: 03-6951222 | מייל: office@bnace.com
פקס: 03-6951228 | כתובת: נחלת בנימין 52, ת"א