עו״ד עוז כהן-קורן

שותף

עו”ד כהן-קורן הוא שותף מייסד של בוסי, נגבי, אביאני, כהן, איל ושות’ (BNACE) ועומד בראש מחלקת הליטיגציה של המשרד ביחד עם עו”ד צפריר נגבי. עו”ד כהן-קורן מחזיק במומחיות רבה בטיפול בתיקי ליטיגציה מורכבים, תוך יישום חשיבה אסטרטגית, יצירתית, נחישות והכל במטרה להשיג את התוצאה המיטבית עבור הלקוח. טרם הקמת המשרד עמד עו”ד כהן-קורן בראש מחלקת הליטיגציה באחד המשרדים המובילים והמוכרים בישראל. בשנים האחרונות ייצג שורה ארוכה של לגופים גדולים ומוכרים במשק במשברים משפטיים בעלי פרופיל תקשורתי גבוה.

התמחותו של עו”ד כהן-קורן כוללת ייצוג תאגידים ויחידים בתביעות מורכבות ורחבות, בבתי המשפט האזרחיים השונים ובהליכי בוררות וגישור, בכל תחומי המשפט המסחרי, לרבות סכסוכים בין בעלי מניות ומאבקי שליטה בחברות; סכסוכים חוזיים מורכבים במגוון תחומים כגון נדל”ן ותשתיות; תובענות ייצוגיות; עתירות מנהליות ובג”צים.

במהלך השנים ייצג עו”ד כהן–קורן קשת רחבה של גופי מדיה ותקשורת שונים וצבר ניסיון ייחודי בתחום זה, הן בניהול הליכים משפטיים בפני ערכאות שונות והן ברגולציה הנלווית לתחומים אלה. במקביל, העניק לגופים אלה ייעוץ משפטי ורגולטורי שוטף בקשר לעבודתם היום-יומית.

בנוסף, מחזיק עו”ד כהן-קורן בהתמחות ייחודית בתחום דיני המכרזים, ובמסגרת זו צבר ניסיון עשיר במתן ייעוץ ללקוחותיו בכל הקשור לניהול או השתתפות במכרזים ציבוריים. במהלך השנים ייצג בערכאות שונות גופים ציבורים, פרטיים ומלכ”רים, הן מהצד של מפרסם המכרז והן מהצד של הגופים המשתתפים במכרז – בין אם זכו במכרז ובין אם ערערו על זכייתו של משתתף.

עו”ד כהן-קורן מאמין, כי ייצוג משפטי איכותי מחייב חשיבה יצירתית ותפירת פתרונות ייחודיים לכל סיטואציה וסיטואציה בה מצוי הלקוח.

עו”ד כהן-קורן נשוי לנאוה, עובדת סוציאלית בהכשרתה, ואב לשני ילדים קטנים – תום ומעיין. בזמנו החופשי הוא גולש גלים בארץ ובעולם.

חברות בלשכת עורכי הדין

ישראל, 2011.

השכלה

האוניברסיטה העברית בירושלים (L.L.B).

שפות

עברית, אנגלית

טלפון: 03-6951222 | פקס: 03-6951228 | מייל: oz@bnace.com

בוסי, נגבי, אביאני, כהן, איל ושות’ 

טל: 03-6951222 | מייל: office@bnace.com
פקס: 03-6951228 | כתובת: נחלת בנימין 52, ת"א